Zobrazuje sa: 52 630 výsledkovnext
SprávyDomáceZahraničnéEkonomikaŠportyKultúraZdravie a lifestyleAutomagazínVeda a technikaOstatné
Filip Hološko sa gólovo podieľal na postupe FC Sydney do finále play-offFilip Hološko sa gólovo podieľal na postupe FC Sydney do finále play-offSlovenský futbalista Filip Hološko gólom pomohol svojmu FC Sydney k postupu do finále play-off najvyššej austrálskej súťaže.Tridsaťtriročný niekdajší reprezentant SR sa presadil v nadstavenom čase prvého polčasu a uzavrel skóre zápasu s Perthom Glory na konečných 3:0. Hološko v aktuálnej sezóne A-League strelil sedem gólov vrátane sobotňajšieho.Handzuš chce pomôcť slovenskému hokeju a vrátiť mu to, čo od neho v mladosti dostalHandzuš chce pomôcť slovenskému hokeju a vrátiť mu to, čo od neho v mladosti dostalMichal Handzuš chce pomôcť slovenskému hokeju a vrátiť mu to, čo od neho v mladosti dostal. Majster sveta, Slovenska aj víťaz Stanleyho pohára sa aktívne zúčastní na prvom Národnom rozvojovom seminári.Seminár prinesie veľa odpovedíBude patriť k štyridsaťčlennému tímu odborníkov, ktorí si sadnú za jeden stôl a budú hľadať správnu cestu pre slovenský hokej na najbližšie roky. Štyridsaťročný Banskobystričan bol členom pracovnej skupiny, ktorá vytvorila novPríprava pred MS v hokeji: Nórsko – Slovensko (online)Príprava pred MS v hokeji: Nórsko – Slovensko (online)Slovenská hokejová reprezentácia odohrá v sobotu v nórskom Hamare proti domácej reprezentácii svoj posledný prípravný zápas pred májovými majstrovstvami sveta v Kolíne a Paríži. Úvodné buly je na programe o 18:00.Odporúčame:Cígerovi dali hráči z NHL košom, reprezentantov mu hľadajú už aj na bazošiZverenci trénera Zdena Cígera v piatok nad Nórskom v rovnakom dejisku zvíťazili 3:2 a dosiahli 20. triumf nad týmto súperom. Slováci otvorili skóre stretnutia v 13. Boston a Washington si zahrajú konferenčné semifinále NBA, Clippers si vynútili siedmy zápasBoston a Washington si zahrajú konferenčné semifinále NBA, Clippers si vynútili siedmy zápasBasketbalisti Bostonu a Washingtonu postúpili do semifinále Východnej konferencie NBA, v ktorom narazia na seba.Odporúčame:Aktualizované: Toronto a San Antonio postúpili do konferenčného semifinále NBA (video)Celtics po úvodných dvoch domácich prehrách so Chicagom vyhrali nasledujúce štyri stretnutia, to piatkové pod súperovými košmi 105:83 a sériu ovládli 4:2 na zápasy."Okrem prvých dvoch vystúpení sme prakticky v každom ďalšom mali slabý vstup do duelu. Vrátili s“Predátori” utŕžili prvú prehru v play-off NHL, Sekera skóroval a Edmonton opäť zvíťazil“Predátori” utŕžili prvú prehru v play-off NHL, Sekera skóroval a Edmonton opäť zvíťazilSlovenský hokejista Andrej Sekera strelil svoj prvý gól v tohtoročnom play-off o Stanleyho pohár.Tridsaťročný obranca už po 65 sekundách strelou z prvej otvoril skóre piatkového druhého zápasu semifinále Západnej konferencie NHL na ľade Anaheimu, kde jeho Edmonton napokon zvíťazil 2:1 a v sérii vedie už 2:0. Mimoriadnu zásluhu na druhej výhre má brankár Cam Talbot, ktorý pochytal 39 striel."V tohtoročnom play-off už odchytal niekoľko naozaj dobrých zápasov. Dve čiČo bolo, bolo, dívajme sa radšej dopredu. Zhodnotil Peter Sagan prvú časť sezónyČo bolo, bolo, dívajme sa radšej dopredu. Zhodnotil Peter Sagan prvú časť sezónyČo bolo, bolo, dívajme sa radšej dopredu. Takto s nadhľadom zhodnotil slovenský cyklista Peter Sagan prvú časť svojej sezóny 2017 s prevahou jarných klasík, kde od seba očakával viac ako víťazstvo na Kuurne-Brusel-Kuurne a druhé miesto na monumente Miláno - San Remo.Dvojnásobný a úradujúci majster sveta v rozhovore pre Cyclingnews, ktorý sa zrodil počas testovania rýchlych áut jazdcami tímu Bora-Hansgrohe na okruhu v rakúskom Salzburgringu, povedal, že sa príliš neoSlováci prišli v Hamare o dvojgólový náskok, no dosiahli dvadsiaty triumf nad NórmiSlováci prišli v Hamare o dvojgólový náskok, no dosiahli dvadsiaty triumf nad NórmiSlovenská hokejová reprezentácia zvíťazila nad výberom Nórska 3:2 v piatkovom zápase seriálu Euro Hockey Challenge v meste Hamar.Domácim sa podarilo zmazať dvojgólové manko, ale o triumfe Slovákov rozhodol Martin Bakoš. V príprave na MS zaznamenal tím SR v siedmom súboji štvrtý úspech.Zverenci trénera Zdena Cígera otvorili skóre stretnutia v 13. min v oslabení, do listiny strelcov sa zapísal Mário Bližňák. Druhý presný zásah strelil v presilovke 24 sekúnd pred pVlaňajší šampión zdolal nastávajúceho, Trenčín ukončil víťaznú sériu ŽilinyVlaňajší šampión zdolal nastávajúceho, Trenčín ukončil víťaznú sériu ŽilinyFutbalisti Trenčína vlastnom ihrisku zdolali hráčov už majstrovskej Žiliny 2:1 v piatkovom stretnutí 29. kola slovenskej Fortuna ligy 2016/2017.Vedenia sa ujali Žilinčania v 21. min gólom Ramila Šejdajeva. Domáci vyrovnali o desať minút neskôr, keď sa presadil Giorgi Beridze. Dokonalý obrat zavŕšil víťaz predchádzajúcich dvoch súťažných ročníkov FL v druhom polčase - svojím trinástym zásahom v sezóne rozhodol Rangelo Janga.Trenčín sa zásluhou zisku troch bodoČepelová prežila v Istanbule tenisovú klinickú smrť, senzačne otočila a je v semifináleČepelová prežila v Istanbule tenisovú klinickú smrť, senzačne otočila a je v semifináleSlovenská tenistka Jana Čepelová zvíťazila za 163 minút 2:6, 7:6 (4), 6:4 nad ukrajinskou 16-ročnou držiteľkou voľnej karty Dajanou Jastremskou, 420. v seniorskom počítačovom poradí, v stretnutí piatkového štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA International TEB BNP Paribas Istanbul Cup v tureckom Istanbule (dotácia 250 000 USD, antuka vonku).Čepelová v tomto premiérovom vzájomnom súboji predviedla obrat z manka 2:6, 2:5. V treťom sete viedla 4:2, ale rozhodujúci brejk dosŠarapovová postúpila na turnaji v Stuttgarte už do semifináleŠarapovová postúpila na turnaji v Stuttgarte už do semifináleRuská tenistka Maria Šarapovová zvíťazila nad 21-ročnou estónskou kvalifikantkou Anett Kontaveitovou, 73. v hodnotení, za 83 minút 6:3, 6:4 v stretnutí piatkového štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA Premier Porsche Tennis Grand Prix v nemeckom Stuttgarte (dotácia 776 000 USD, antuka v hale).Bol to ich prvý vzájomný súboj. Šarapovovej v úvodnom sete patrili všetky gemy od skóre 2:3 a servis. V druhej časti napokon nedoplatila na to, že Kontaveitovú pustila z 2:5 na 4:5 a Mladí Slováci zdolali Írov a získali bronz na Slovakia Cup-eMladí Slováci zdolali Írov a získali bronz na Slovakia Cup-eSlovenskí futbaloví reprezentanti do 18 rokov ako hostitelia získali bronz na Slovakia Cupe 2017, mládežníckom turnaji tejto vekovej kategórie.Zverenci trénera Milana Malatinského ako druhý tím základnej B-skupiny v piatok v Jaslovských Bohuniciach v súboji o konečné tretie miesto zvíťazili 2:0 nad rovesníkmi z Írska, druhými z "áčka". Góly Slovákov strelili Martin Vician a Denis Petro.Odporúčame:Video: Weissov gól posunul Al-Gharafu do štvrťfinále Emir CupuV dueliWeissov gól posunul Al-Gharafu do štvrťfinále Emir CupuWeissov gól posunul Al-Gharafu do štvrťfinále Emir CupuSlovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss mladší prispel víťazným gólom k postupu katarského klubu Al-Gharafa do štvrťfinále tamojšej pohárovej súťaže Emir Cup.Odporúčame:Bayern pokukuje po rodákovi z Bratislavy, bude náhradníkom hviezdneho Neuera?Hráči Al-Gharafy vo štvrtkovom zápase 3. kola zvíťazili 2:0 nad druholigovým mužstvom Al-Mesaimeer, 27-ročný slovenský krídelník otvoril skóre v 36. minúte strelou z pokutového kopu. V 17. minúte dostal žBayern pokukuje po rodákovi z Bratislavy, bude náhradníkom hviezdneho Neuera?Bayern pokukuje po rodákovi z Bratislavy, bude náhradníkom hviezdneho Neuera?Brankár nemeckého futbalového klubu Eintracht Frankfurt Lukáš Hradecký by po sezóne mohol zamieriť do slávneho Bayernu Mníchov. Referujú o tom médiá v krajine úradujúcich majstrov sveta.Jednotkou v bránke "Die Roten" je dlhodobo Manuel Neuer a jeho konkurent Sven Ulreich prejavil túžbu odísť do iného klubu. "Stále mám v Bayerne zmluvu na jeden rok, ale už som povedal, že ak sa naskytne možnosť pravidelne chytať za nejaký iný bundesligový tím, uvítam to," povedal Brankár Peter Hamerlík zostáva v českom extraligovom TřinciBrankár Peter Hamerlík zostáva v českom extraligovom TřinciSlovenský hokejový brankár Peter Hamerlík zostáva v českom extraligovom Třinci. Referoval o tom tréner Václav Varaďa.Odporúčame:Brankár Hudáček po troch rokoch opúšťa Örebro a smeruje do KHLSkúsený 35-ročný gólman pôsobí u "oceliarov" od leta 2009, v sezóne 2010/2011 s nimi získal majstrovský titul. Na svojom konte má skalický odchovanec aj bronz z MSJ 1999 a striebro zo seniorského svetového šampionátu v Helsinkách 2012.FC Sevilla a Bilbao zvíťazili 2:1, lídrom La Ligy je Barcelona o skóre pred Realom MadridFC Sevilla a Bilbao zvíťazili 2:1, lídrom La Ligy je Barcelona o skóre pred Realom MadridFutbalisti FC Sevilla zvíťazili na vlastnom trávniku v stretnutí 34. kola najvyššej španielskej súťaže nad hráčmi Celty Vigo 2:1. Domáci gólom Wissama Ben Yeddera zužitkovali početnú výhodu po vylúčení Pabla Pedra Hernándeza.Odporúčame:Video: Barcelona zvíťazila 7:1 nad posledným tímom La Ligy, “malý šéf” skóroval po 319 zápasochFC Sevilla figuruje na 4. mieste v ligovej tabuľke, Celta Vigo je jedenásta. Athletic Bilbao sa víťazstvom 2:1 na BetisoAktualizované: Toronto a San Antonio postúpili do konferenčného semifinále NBA (video)Aktualizované: Toronto a San Antonio postúpili do konferenčného semifinále NBA (video)Obhajcovia titulu v basketbalovej NBA Cleveland Cavaliers vo štvrtok spoznali súpera, ktorému budú čeliť v semifinále play-off Východnej konferencie. Stalo sa ním Toronto, keďže vo štvrťfinálovej sérii potvrdilo pozíciu mierneho favorita proti Milwaukee.Toronto premárnilo náskokRaptors vyhrali v šiestom zápase pod košmi Bucks 92:89 a celkovo 4:2 na zápasy. Vo štvrtok sa však zahrávali s ohňom, lebo premárnili až 25-bodový náskok 71:46 z tretej štvrtiny.Milwaukee sa